Frezarki konwencjonalne do metalu

Oferujemy naszym Klientom wysokiej jakości frezarki konwencjonalne, będące połączeniem klasycznego sposobu działania i nowoczesnego wykonania. Są to urządzenia posiadające wiele zastosowań. Ten typ obrabiarek wykorzystywany jest do obróbki skrawaniem powierzchni płaskich i kształtowych, takich jak rowki, gwinty czy koła zębate, dzięki czemu doskonale sprawdza się w różnego rodzaju warsztatach mechanicznych, prototypowniach czy narzędziowniach. Nasze frezarki do metalu to także urządzenia chętnie wybierane w celach edukacyjnych.

W zależności od wybranego rodzaju i modelu, maszyny te różnią się zastosowaniem oraz właściwościami, jednak w zdecydowanej większości zapewniają:

  • prostą obsługę,
  • wydajną pracę,
  • łatwą wymianę frezów,
  • bezpieczeństwo podczas wykonywanych czynności,
  • doskonałe rezultaty (zgodne z oczekiwaniami).

Narzędziowe frezarki do metalu WAFO znajdują szereg zastosowań zarówno w produkcji jednostkowej, jak i seryjnej. Szybka wymiana narzędzia pozwala na łatwą zmianę modelu pracy bez wysiłku, co zapewnia wydajne działanie. Do ich atutów zaliczyć należy również bardzo wysoką precyzję sterowania, a także stabilność prqcy, dzięki czemu służy użytkownikom przez długi czas.

Innowacyjne frezarki konwencjonalne, łączące również funkcjonalności wiertarki, pozwalają na zwiększenie zakresu zastosowań. Urządzenia pozwalają na wielowymiarową pracę, z wykorzystaniem różnych elementów wymiennych.

FNH 36

Frezarka WAFO FNH 36 jest uniwersalną frezarką konwencjonalną, wyposażoną we wrzeciono poziome i pionowe, przeznaczoną do pracy na wydziałach remontowych, w narzędziowniach, prototypowniach i wydziałach produkcyjnych, ale także ze względu na małe gabaryty i stosunkowo niską cenę w licznie powstających … Czytaj dalej

FRW 32

Urządzenia z serii FRW są wykonane z dużą precyzją z trwałych materiałów. Frezarko-wiertarki te posiadają prostą budowę, dzięki czemu charakteryzują się wysoką niezawodnością. Maszyny są często stosowane do celów szkoleniowych i w małych warsztatach, idealnie nadając się zarówno do produkcji małoseryjnej, jak również jednostkowej. Dzięki dużej mocy napędu głównego oraz wysokim maksymalnym obrotom wrzeciona, znajdują szerokie zastosowanie i są popularne wśród naszych Klientów.