Wiertarka promieniowa

Obrabiarka znajduje zastosowanie w gwintowaniu, pogłębianiu oraz tworzeniu otworów w materiałach o różnorodnych właściwościach. Pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy niskim natężeniu hałasu. Wiertarka promieniowa może być wykorzystywana w pojedynczych zadaniach oraz przy produkcji seryjnej w inżynierii, w budownictwie oraz przedsiębiorstwach odpowiedzialnych za produkcję masową.

Dzięki nowoczesnej technologii urządzenie pozwala na otrzymywanie produktu końcowego wyróżniającego się doskonałą jakością wykonania. Umożliwia dokładną obróbkę tworzywa oraz wykonanie precyzyjnie rozmieszczonych i pogłębionych otworów. Przy zakupie wiertarki promieniowej można mieć pewność, że będzie ona służyła do pracy przez długi czas. Urządzenia tego typu wyróżniają się spośród innych narzędzi sporą wytrzymałością oraz bezawaryjnością. Stanowią również solidne wyposażenie każdego większego warsztatu lub firmy zajmującej się prowadzeniem stanowisk produkcyjnych na dużą skalę.

WPR 50

Dostępne wiertarki promieniowe z serii WPR znajdują zastosowanie w takich operacjach, jak pogłębianie czy wytaczanie obrabianego tworzywa. Zwarta konstrukcja wiertarki promieniowej została wykonana z trwałych materiałów, co zapewnia jej sztywność ułatwiającą operowanie narzędziem. Urządzenia tego typu sprawdzają się zarówno w jednostkowej, jak i seryjnej produkcji. W przypadku drugiej z opcji sprzęt WPR używany jest wraz z odpowiednimi wytaczadłami i przyrządami mającymi wpływ na dokładne wykonanie otworów. Czytaj dalej