Wiertarki słupowe

Dostępne w naszej fabryce wiertarki słupowe to urządzenia, których wrzeciona zostały zamontowane na specjalnej kolumnie. Umożliwia to jeszcze precyzyjniejsze wykonanie otworów w obrabianym materiale. Wiele z dostępnych modeli zaopatrzonych zostało w automatyczny posuw oraz dodatkowy układ chłodzenia, który wspomaga działanie maszyny, zwiększając jej wydajność.

Proponowane wiertarki słupowe są wykorzystywane gwintowania oraz pogłębiania otworów w tworzywach o różnej gęstości. Są to urządzenia niezwykle solidne i sztywne. Przydają się do pracy w wielu branżach zajmujących się obrabianiem materiałów, a także produkcją na skalę przemysłową. Tego typu urządzenia znane są ze swojej cichej pracy, co zwiększa komfort użytkowania.

WRS 45/1

Oferowane przez nas wiertarki słupowe serii WRS stosowane są w niewielkich małych warsztatach zajmujących się obróbką mechaniczną, a także w średnich i dużych zakładach przemysłowych zajmujących się produkcją na większą skalę. Spośród innych tego typu urządzeń wyróżniają się trwałością, precyzyjnym wykonywaniem otworów oraz uniwersalnością. Do każdego z urządzeń otrzymują Państwo niezbędne narzędzia dodatkowe – stół roboczy, uchwyty, osłony oraz oświetlenie.

Gwarantujemy dostawę towaru w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.